1.1.09

Hem tatli - Hem tuzluKuru fasulye piyazi.. Bu salata tarifi de özellikle köftelerin yanina cok yakisiyor..Ben özellikle "Inegöl köftesi " hazirladigim zaman bu piyazida eksik etmiyorum..


Ablamdan aldigim Karnibahar kizartmasi tarifi... Cok lezzetli bir tarif.... Hem limon ile hemde yogurtla yenilebilir.
Cok güzel bir sütlü tatli tarifi. Ben tarifte minik degisiklikler yaptim. Tarifin asli http://www.portakalagaci.com/ adresinde. Benim tarifim de burada :))2 yorum:

Adsız dedi ki...

Merhaba arkadaşım,nasılsın? Enfes mamalar yapmışsın,ellerine sağlık! Kuru fasulye piyazını ben de çok severim.İyi aklıma getirdin,uzun zamandır yapmıyordum.Bu akşam senin kulaklarını çınlatarak yapacağım.Sevgiler,bana da beklerim...

Adsız dedi ki...

Merhaba,

Ellerinize sağlık çok güzel görünüyor.. yemekgezegeni.com adı altında, isteyen tüm yemek blogu sahiplerinin katılabileceği bir derleme sitemiz var. www.yemekgezegeni.com

yemekgezegeni size ne fayda sağlar?

- Sitenizin ziyaretçi sayısını arttırarak popülarite sağlar.
- Sitenizin yemekgezegeni.com takipçileri tarafından güncel olarak takip edilmesini, yeni eklenen yazılarınızdan haberdar olunmasını sağlar.
- Siz de yemekgezegeni.com takipçisi olarak diğer yemek bloglarıyla daha kolay iletişime geçebilir, yeni eklenenleri takip edebilirsiniz.
Bize katılmak isterseniz: yemekgezegeni@gmail.com